Galeria Brama

Aktualności

Sztuka współczesna
2010-10-16 14:35:34

Sztuka współczesna

Sztuka współczesna to ogromna ilość możliwości dla malarstwa. Pomimo iż od dłuższego czasu mówi się o końcu malarstwa to galerie sztuki mają się dobrze a ilość wystaw z wykorzystaniem tego środka wyrazu mówi sama za siebie. Obrazy na aukcjach (...)
czytaj dalej „Sztuka współczesna” »

Wyprawa do galerii sztuki
2010-10-16 14:35:04

Wyprawa do galerii sztuki

Wyprawa do galerii sztuki może stać się fascynującą przygodą. Warto najpierw poszukać w internecie ciekawych galerii prezentujących sztukę współczesną lub dawną - w zależności od indywidualnych upodobań. Obecnie galernicy zdają sobie sprawę, (...)
czytaj dalej „Wyprawa do galerii sztuki” »

Oglądanie malarstwa
2010-10-16 14:34:51

Oglądanie malarstwa

Oglądanie malarstwa to fascynująca przygoda. Bogactwo formy i treści przy odrobinie wiedzy wynikającej z ciekawości może być przyczyną wyjątkowych przeżyć i doznań. Każdy kolor niesie ze sobą ładunek energetyczny, każdy znak postawiony na obrazie (...)
czytaj dalej „Oglądanie malarstwa” »

Biżuteria artystyczna
2010-10-10 18:59:33

Biżuteria artystycznaUnikatowe naszyjniki mogą być wykonane z plastikowych korali i koralików, kamieni szlachetnych i tych zupełnie zwykłych. Mogą być połączone przy pomocy łańcuszków, nici jubilerskich, sznurków czy zszytego w formie paska materiału. Naszyjniki artystyczne (...)
czytaj dalej „Biżuteria artystyczna” »

Sztuka użytkowa
2010-10-10 18:59:33

Sztuka użytkowaBogata oferta galerii sztuki współczesnej została poszerzona o sztukę użytkową. Niebanalne przedmioty sprawiają, że na co dzień mamy sztukę w zasięgu ręki. Unikatowe naszyjniki, bransolety, unikatowe kolczyki, niepowtarzalne pierścionki - to tylko (...)
czytaj dalej „Sztuka użytkowa” »

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. (polityka prywatnosci).
ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

×