Galeria Brama

Aktualności

Rękodzieło artystyczne
2010-10-10 18:59:33

Rękodzieło artystyczneRegularnie odwiedzam galerie sztuki użytkowej. Unikatowa biżuteria wykonana z kawałków metalu, papieru, plastikowych elementów zabawek, łańcuszków, pasków, drewnianych korali jest przepiękna. Lubię podkreślać nią moje stroje. Unikatowe pierścionki (...)
czytaj dalej „Rękodzieło artystyczne” »

Obrazy olejne na płótnie
2010-10-10 18:59:33

Obrazy olejne na płótnieSprzedaż obrazów prowadzona w naszej galerii rośnie z dnia na dzień. Artyści malarze są coraz bardziej doceniani przez bogacące się społeczeństwo. W swojej ofercie mamy głównie obrazy olejne na płótnie ale też obrazy olejne na desce czy akrylowe (...)
czytaj dalej „Obrazy olejne na płótnie” »

Artyści malarze
2010-10-10 18:59:33

Artyści malarzeByłam ostatnio na wystawie malarstwa. Zawsze uważałam, że wystawa malarstwa to przerażające wydarzenie pełne zarozumiałych artystów. Myliłam się. Poznałam wspaniałych ludzi. Artyści malarze to osoby wyjątkowe, barwne i bardzo otwarte na nowe znajomości. (...)
czytaj dalej „Artyści malarze” »

Obrazy olejne mają duszę
2010-10-10 18:59:33

Obrazy olejne mają duszę

Istnieje wiele technik wykonywania obrazów, jednak bez wątpienia jednymi z najpiękniejszych są obrazy olejne. Ręcznie malowane tą techniką pejzaże cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Dlaczego tak się dzieje? Wśród głównych (...)
czytaj dalej „Obrazy olejne mają duszę” »

Malarstwo
2010-10-10 18:59:33

Malarstwo

Malarstwo od wieków cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Funkcje malarstwa zmieniały się od prostego przedstawiania scen z polowań na ścianach jaskiń, poprzez portretowanie osobistości, przybliżanie scen religijnych, poprzez sceny symboliczne, (...)
czytaj dalej „Malarstwo” »

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. (polityka prywatnosci).
ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

×